Dijital Mikroskoplar

Günümüzde birçok farklı model ve çeşitte üretimi yapılan dijital mikroskoplar hassas alanların görüntülenmesi ve bu görüntülerin aktarımı için kullanılır. Görüntüleme özelliklerinin yanı sıra ayrıca resim ve video gibi görüntülerin kaydedilmesi içinde kullanılır. Dijital mikroskop, dijital el mikroskobu olarak farklı türleri vardır. Günümüzde birçok alanda kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alır.

Çeşitli kullanım alanlarına göre dijital mikroskoplar

Dijital mikroskopların kullanım alanlarının çok çeşitli olduğunu söyleyebiliriz. Yazılım, elektronik, dermotoloji, elektronik devre imalatı, kuyumculuk, güzellik merkezi, hobi alanları ve daha aklınıza gelebilecek birçok alanda aktif olarak kullanılır. Bu cihazlar size bambaşka bir dünyanın kapılarını açar. Görüntüleri istediğiniz gibi yakınlaştırabilir ve aynı zamanda mükemmel açılarda görüntüler yakalayabilirsiniz. Bu ürünleri bu kadar popüler hale getiren resmi çekmesi ve aynı zamanda video kaydı da alabilmesidir.

Dijital mikroskoplar daha çok kendilerine ait LED aydınlatmalara sahiptir. Bu özellikleri sayesinde başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duymazlar. Farklı kullanım alanlarında etkin olarak tercih edilmeye başlanınca bu mikroskoplarda farklı çeşitlerde üretilmeye başlanmıştır. İlk geliştirildiği dönemlerde daha çok USB kablo aracılığı ile görüntü aktarımı yapılsa da günümüzde Wi-Fi teknolojisinden yararlanılmaktadır. Bu Wi-Fi bağlantısı sayesinde, akıllı telefonlara ve bilgisayarlara kolaylıkla aktarım yapılabilmektedir.

Gelişmiş dijital mikroskop fiyatları

Kullanıldığı alanlarda hem insanların çalışma kalitesini artıran hem de işini kolaylaştıran bu mikroskopların fiyatları ürünün çeşidine göre değişir. Farklı kullanım çeşitlerine göre el veya normal olmak üzere çeşitleri olduğundan fiyatta buna göre değişmektedir. Er-Sa Elektrik olarak sizlere gelişmiş teknolojilere sahip olan mikroskopları son derece uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Dijital mikroskoplar ve çok daha fazlası için bizlerden destek alabilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürünleri inceleyerek istediğiniz zaman bunları satın alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Sort by:
X