Lehim ve Fluxlar

Lehim yapılmak istendiğinde yardımcı eleman olarak kullanılan lehim ve fluxlar bu alanda çalışan kişilerin en temel ihtiyaçlarıdır. Bu kategoride yer alan ürünler kurşun lehimler, kurşunsuz lehimler, fluxlardır. Lehimler iki maddeyi birleştirmek için kullanılan lehimleme ürünlerinin bu işlemi yaparken ihtiyacı olan maddeyi sağlar. Böylece lehimleme işlemi sağlam bir şekilde yapılır. Fluxlar sayesinde de yine farklı metallerin etkili bir şekilde birleştirilmesi sağlanır.

Lehimleme işlemleri için en kaliteli lehim ve fluxlar

Lehimleme işlemi yapmak isteyenlerin en temel ihtiyaçlarından biri kuşkusuz lehim ve fluxlardır. Her iki üründe lehimleme işlemine yardımcı olur. Kullanıcıların rahat edebilmesi için piyasada birçok farklı ürün çeşidi yer alıyor. Bu ürün çeşitleri aynı zamanda farklı işlevleri ile öne çıkıyor. Bu ürünler genel anlamda devrelerin birleştirilmesi, elektrik ve elektronik aletlerin tamiri ve çeşitli mesleklerde ihtiyaç duyulan ürünlerdir.

Lehim pastası olarak da ifade edilen ürünler genellikle kurşun ve kalay karışımından elde edilir. Bazı türlerinde kurşun bulunmaz ve kurşunsuz olarak satılır. Kurşunlu ve kurşunsuz olan ürünlerin kullanım alanları birbirlerinden farklıdır. Ülkemizde lehim ve fluxlar oldukça fazla kullanılan ve tercih edilen ürünlerdir. Bunların genel kullanımı çok yaygın olduğu için aynı zamanda çok talep görürler. Es-Pa Elektronik olarak bizler de bu ürünleri temin edebileceğiniz önemli bir firma olmaktayız.

Uygun fiyatlı lehim ve fluxlar

Lehimleme işlemlerinde sıklıkla kullanılan lehimler ve fluxlar için uygun fiyat garantisi istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Yüksek kaliteye sahip lehim ve fluxlar sitemizde son derece uygun fiyatlıdır. Lehim ve fluxlar için sizlerde bizleri tercih edebilir ve ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olacak lehimleme ürünleri için de yine sayfamızı inceleyerek, aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.

17 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

Sort by:
X