Test ve Ölçüm Ürünleri

Farklı sektörlerden birçok marka için en önemli ihtiyaçlardan olan test ve ölçüm ürünleri, üretim kalitesini ölçmenin yanı sıra farklı amaçlar için kullanılabilmekte. İçlerinde elektromanyetik alan ölçer, pens ampermetre, multimetre ve gerilim dedektörü gibi alternatiflerin yer aldığı test ve ölçüm ürünlerinde, titreşim ölçer ve veri kaydı ürünleri de yer alıyor.

Her ihtiyaca hitap eden test ve ölçüm ürünleri

Er-Sa Elektrik olarak, dünyanın önde gelen markalarının distribütörlüğüne sahip olmanın avantajıyla, REED başta olmak üzere birçok markanın test ve ölçüm ürünlerini müşterilerimiz sunuyoruz. Sektörel olarak ve ihtiyaçlara yönelik test ve ölçüm ürünlerine geldiğimizde elektrik ve elektronik, sıcaklık, nem, güvenlik, su kalitesi ve kalibrasyon gibi ihtiyaçlar karşımıza çıkıyor. Sıcaklık ve nem kaydı, takometre, gerilim dedektörü, zemin direnci test cihazı ve lcr metre gibi ürünlerin bulunduğu test ve ölçüm ürünleri kategorimizde, ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz.

Uygun fiyatlı test ve ölçüm ürünleri

Kurumsal üretim süreçlerine değer katmak isteyen kurumsal markaların yanı sıra, KOBİ’lere de hitap eden Er-Sa test ve ölçüm cihazları, dünyanın önde gelen test ve ölçüm cihazı üreticilerinden REED başta olmak üzere, dünya standartlarında kaliteli ürünler sunan en iyi markaların seçeneklerini size ulaştırıyor. Bütçenize uygun, en iyi fiyat tekliflerini içeren ürünlerimize göz atabilir, dilerseniz online satış sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Farklı sektörlerden şirketlere hitap eden yüzlerce ürünle, elektronik üretim ve onarım alanındaki şirketlere en iyi çözümleri sunuyor, uzman teknik ekibimizle satış öncesi ürünün tanıtımını yapıyoruz.

84 sonuçtan 1-15 arası gösteriliyor

Sort by:
X