AQUANOX A4639, düşük çalışma sıcaklıkları ve konsantrasyonlarda çok etkili olan, su bazlı bir temizleme kimyasalıdır. Kyzen A4639, minimum izleme ile, katkı maddesi olmadan metal yüzeylerin korunmasını ve temizlenmesini sağlar.

  • Lehim Bağlantılarını Kimyasal Saldırılardan Korur
  • Düşük Konsantrasyonlarda Kullanım
  • B side Baskı Hatalarında Etkili
  • Katkı Maddesi Gerekmez

Uygulama ve Teknik özellikler

pH (100%) 10.0
PARLAMA DERECESİ Parlayıcı değildir
KAYNAMA NOKTASI 214°F / 101°C
VOC, @ 10% 61.5 g/L
UYGULAMA MAKİNA, SPREYLEME
KONSANTRASYON <15%

(deiyonize su ile seyreltiniz)

UYGULAMA SICAKLIĞI <150°F / 65°C
DURULAMA Opsiyonel olarak sıcak suyla durulanabilir
KURULAMA SICAK HAVA İLE

25 litrelik bidon ve 200 litrelik varillerde satılır.

ÇEVRECİLİK

AQUANOX A4639, RoHS Direktifi (EU) 2015/863 ve EN 14582:2016 uyarınca RoH uyumludur ve Halojen içermez. A4639, ihmal edilebilir bir küresel ısınma potansiyeline sahiptir, Amerika Birleşik Devletleri’nde Ozon İnceltici Kimyasal olarak düzenlenmemiştir ve Tehlikeli Hava Kirleticisi olarak listelenmemiştir.

UYUMLULUK

AQUANOX A4639, önde gelen temizleme sistemleriyle ve elektronik montaj üretimi ve temizleme süreçlerinde yaygın olarak kullanılan tüm malzemelerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Belirli uyumluluk bilgileri için lütfen KYZEN temsilcinizle iletişime geçin.

ÜCRETSİZ DENEME

Türkiye’deki fabrikanızda ücretsiz denemeler yapabilir. Temizleme sürecinizin kritik parametrelerini belirleyip ayarlayarak veriminizi ve ürün güvenilirliğinizi artırın. Bilime ve sürece olan bağlılığımızla KYZEN, herhangi bir temizleme sürecini simüle etme ve iyileştirme esnekliğine sahiptir.

X