0

Geçtiğimiz yıllarda müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz online sipariş uygulamamız için almış olduğumuz geri bildirimler göz önünde bulundurularak 2020 yılı için uygulama geliştirmelerimiz tamamlanmıştır.

2020 yılında da elektronik üretim ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde siparişinizi firmamıza iletebilirsiniz. Lehimleme sarf malzemeleri, lehimler, fluxlar, ESD malzemeler, elektrik ve elektronik takım çantaları, elektronik kart arıza tespit cihazları(PCB test cihazları) ve kimyasalların bulunduğu ürün portföyümüzü incelemek için aşağıda bulunan linklerden hemen uygulamamızı telefonunuza indirebilir, dilerseniz detaylı bilgi için de firmamızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılama amaçlı geliştirmeleri yıllık olarak uygulamamıza eklemeye devam edeceğiz. Siz de uygulamamızı kullanarak geri bildirim iletmek isterseniz info@ersaelektrik.com e-posta adresimiz üzerinden her zaman geri bildirim verebilirsiniz.

ERSA App uygulamasını hemen indirmek için telefonunuza uygun olan aşağıdaki seçenekleri kullanabilir ve siparişinizi beklemeden verebilirsiniz.

Leave a Comment

X